دیدار فرماندار بهاباد با تعدادی از آزادگان

newsitem

فرماندار بهاباد همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی؛ با محمد فلاحی، حاج عباس کاظمیان، حاج عباس اسماعیل زاده و حاج حسین شیخ زاده از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار نمود.

نشست هم اندیشی و علمی غدیر شناسی در بیت الرضای بهاباد برگزار شد

newsitem

نشست هم اندیشی و علمی غدیر شناسی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، جمعی از طلاب، روحانیون و اعضای هیئت امنای مساجد و با سخنرانی امام جمعه در بیت الرضای بهاباد برگزار شد.

عدم توجه به ارزش های دینی منجر به وقوع جرم و آسیب های اجتماعی می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با تأکید بر ارائه آموزش در زمینه حفظ ارزش های دینی گفت: تضعیف و عدم توجه به ارزش های دینی منجر به وقوع جرم و آسیب های اجتماعی می شود.

فلسفه غدیرخم و درک عمیق ولایت، خط بطلان جدایی دین از سیاست است

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه هماهنگی بزرگداشت عید غدیر گفت: فلسفه غدیر و درک عمیق ولایت از ناب ترین مبانی دینی است که می تواند خط بطلانی بر جدایی دین از سیاست باشد.

ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان بهاباد تشکیل جلسه داد

newsitem

در این جلسه کمیته های این ستاد براساس دستور العمل ابلاغی تعیین شدند و در خصوص برنامه ریزی برای اعزام زائران اربعین حسینی بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

یادواره شهید حججی و شهدای دهستان بنستان بهاباد برگزار شد

newsitem

یادواره شهید محسن حججی مدافع حریم ولایت و ۵۴ تن از شهیدان دهستان بنستان شهرستان بهاباد با حضور خانواده‌ شهید حججی، فرماندار بهاباد، امام جمعه و قشرهای مختلف مردم برگزار شد .

نمایش 1 - 6 از 1,772 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 296