حجت الاسلام والمسلمین سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد با صدور پیامی، از حضور پرشور و حماسی مردم این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الزحمن الرحیم

بحمدالله ملت رشید و همیشه حاضر و در صحنه انقلاب بویژه مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد باردیگر به ندای ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای حفظه الله لبیک گفته و با حضور حد اکثری در پای صندوقهای رای در 29 اردیبهشت 1396 ادامه مسیر انقلاب اسلامی را هموار و با رای خود تیری بر قلب دشمنان قسم خورده نظام ولائی و ایران اسلامی زدند.

قطعا پیروز این انتخابات ملت غیور ایران اسلامی است و با توجه به رقابتهای گذشته همگی با رفاقت و منتخب ریاست جمهوری و شوراها ی شهر و روستا ان شاءالله از این اعتماد مردم و تمام ظرفیتهای موجود پله ای برای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شهر ها و روستاها و کشور عزیزمان بهره مند گردند ..

از مشارکت به یاد ماندنی مردم عزیز شهرستان بهاباد برای رقم خوردن این حماسه سیاسی و نیز از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات وهمچنین از تمامی کاندیداهایی که موجب ایجاد شور ونشاط انتخاباتی در شهرستان شدند، صمیمانه تقدیر وتشکر کرده وامیدوارم در راه توسعه وپیشرفت مادی و معنوی شهرستان، استان و کشور عزیزمان بیش از پیش تلاش کرده و در راه خدمت رسانی به مردم که به فرموده معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)"ولی نعمتان انقلابند" از هیچ کوششی دریغ نکنند ، ان شاء الله که این رقابت رابه رفاقت تبدیل نمائیم.

خداوند هر چه زودتر پرچم پر افتخار نظام جمهوری اسلامی با دستان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای بر دوشان منجی عالم بشریت بقیته الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف عنایت بفرماید

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد -30 اردیبهشت ماه 96