به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی، ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر را گرامی داشت.

 

متن پیام «عباس اقبال» بدین شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت یادآور زیباترین جلوه از تلاش روزهای پرشور خدمتگزاری خالصانه دو تن از فرزندان پاک انقلاب شهیدان رجایی و باهنر در خدمت صادقانه به مردم است که با وفاداری به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی در دوران کوتاه اما پر برکت عمر خود تلاش نمودند تا در جهت رفع محرومیت، تبعیض و بی عدالتی گام های بلندی بردارند.

این هفته فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر که بزرگترین آموزگار شیوه مدیریتی و خدمتی به  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افق های تازه ای از رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.

طی سالهای اخیر به لطف الهی و با رهنمودهای مقام عظمای ولایت، دولت تدبیر و امید توانست در دوره اول فعالیت خود با وجود دسیسه های هر روز دشمنان انقلاب و فشارهای بی رحمانه اقتصادی، گام های بلندی را در مسیر عزت، اقتدار و رضایتمندی ملت ایران بردارد؛ بی شک حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم، در حماسه 29 اردیبهشت امسال و رأی حداکثری مردم انقلابی و فهیم ایران اسلامی به دولت دوازدهم دلیل عینی این مطلب است.

اینک که در ابتدای خدمتگزاری دولت دوازدهم قرار داریم، اینجانب بعنوان نماینده دولت محترم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای عزیز خصوصاً ایام شهادت شهیدان رجایی و شهید باهنر و همچنین تبریک هفته دولت و روز کارمند به تمامی کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان، توفیق روزافزون همگان را ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی، منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم از درگاه خداوند متعال خواهانم.