به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پی به شهادت رسیدن "علی اکبر قنبری زاده" رئیس اداره محیط زیست شهرستان بهاباد که در حین گشت و کنترل در منطقه ای مابین بهاباد و اردکان در مواجهه با اشرار مواد مخدر درگیر و به شهادت رسید پیام تسلیتی صادر نمود.
متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

"من المؤمنين رِجال صدقوا ما عاهدوا اللَّه عليه  فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ينتظر  وما بدلوا تبديلا"﴿۲۳ احزاب﴾
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

ما سینه زدیم، بی صدا باریدند
از هر چه که دم زدیم، آنها دیدند

ما مدعیان صف اول بودیم
از آخر مجلس شهدا را چیدند

 

در آستانه اربعین حسینی بار دیگر فضای استان دارالعباده یزد مخصوصاً شهرستان بافق و بهاباد به عطر دل انگیز شهید معطر گردید.
عزیزی که آرزویش شهادت بود و هنوز چند ماهی بیشتر نیست که به عنوان مدافع حرم اهل بیت(ع) عازم سوریه گردید و به همراه سایر رزمندگان جبهه مقاومت با آزادسازی حلب، نقطه عطفی در جنگ با داعش بوجود آورد.
"شهید قنبری زاده" رئیس اداره محیط زیست شهرستان بهاباد که با احساس مسئولیت مثال زدنی در خدمت به مردم، شب و روز نمی شناخت، در حین انجام وظیفه با تعدادی از سوداگران مرگ پس از دفاعی جانانه و کشتن و زخمی کردن تعدادی از این جانیان، شربت شهادت نوشید و به برادر شهیدش ملحق شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده این عزیز مخصوصاً همسر و فرزندان، برای این سرباز فداکار ولایت علو درجات و برای خانواده صبور ایشان اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت می نمایم و امیدوارم خداوند به ما توفیق عطا فرماید ادامه دهنده شایسته ای برای راه نورانی این برادر عزیز باشیم.