در مراسمی با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، فرماندار بهاباد، رئیس و اعضای  شورای اسلامی شهر بهاباد و تعدادی از کارکنان شهرداری آقای "مهدی خانی زاده بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی شد تا مردم بهاباد در شورای پنجم نیز از خدمات ارزشمند وی در توسعه، عمران و آبادانی شهر بهره مند شوند.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد در سخنانی با بیان اینکه شهرستان بهاباد شهرستانی نسبتا توسعه یافته و آرام با نگاهی بالا می باشد که جا دارد از همت و تلاش همه مسئولان خصوصا فرماندار تقدیر و تشکر نمود.

محمود شاکری شمسی مدیریت شهری را یکی دیگر از بحث های مطرح‌ شده در کمسیون تخصصی دولت عنوان کرد و افزود: دولت امکان واگذاری بخشی از وظایف شهرداری به نهادهای عمومی و غیردولتی را در لایحه ای تقدیم مجلس کرده است تا شهرداری با وظایف گسترده ای که دارد در آینده بتواند بهتر کار کند.

وی بر موضوع شهروند الکترونیک تأکید کرد و افزود: با اجرای شهروند الکترونیک در شهرداریها از این پس افراد بهابادی یا یزدی که ساکن شهرهای مختلف هستند می توانند با مراجعه به سامانه شهرداری بهاباد یا یزد خدماتی از قبیل عوارض خودرو یا گرفتن پروانه ساختمان را در همان شهرداری وطن خود پرداخت کنند که این کمک بزرگی به شهرداری ها می باشد.