به گزارش روابط عمومی بخشداری آسفیچ؛ جلسه ستاد هماهنگی استقبال از مهر و شورای آموزش و پرورش بخش در محل مجتمع امیر کبیر آسفیچ با حضور سرپرست بخشداری آسفیچ، رئیس آموزش و پرورش شهرستان، معاون و تعدادی از كارشناسان اداره و تعدادی از مسئولین ادارات بخش و رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران برگزار شد.

در این جلسه سرپرست بخشداری آسفیچ ضمن تبریك بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و امام راحل و تقدیر و تشکر از مسئولین آموزش و پرورش و مدیران و معلمان اظهار داشت: آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت هر منطقه ای بویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی است و هزینه در این حوزه سرمایه گذاری برای نسل آینده است.

"حسین زینلی" افزود: با توجه به استعداد بالای دانش آموزان بخش آسفیچ كه رتبه های بسار خوبی نیز با توجه به محرومیت منظقه در سطح كشور كسب نموده اند تمام تلاش خود را بكار خواهیم گرفت تا كیفیت آموزشی و فرهنگی مدارس بخش افزون تر از قبل شده و این استعدادهای بالقوه به بالفعل تبدیل شود.

در ادامه جلسه هماهنگی هایی در مورد بررسی مسائل و مشكلات موجود در حوزه آموزش و پرورش و مدارس بخش آسفیچ و برنامه ریزی به منظور اجرای تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس انجام شد.