جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز عید سعید فطر با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی و مسئولین ادارات مربوطه روز گذشته در محل فرماندار برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه به حول و قوه الهی با اقتدار ایران، به آزادی قدس نزدیک می شویم گفت: دشمنان به قول خودشان نقشه های دقیق می کشند اما اراده خداوند بر این است که نقشه های آنها بر باد برود.

عباس اقبال تصریح کرد: کشور ایران دارای امنیتی پایدار است و بحمدا... هر روز موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های نظامی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بیشتر از گذشته می شود.

وی به مقایسه وضعیت امروز سوریه با گذشته پرداخت و گفت: در بحث سوریه، آمریکا و اذنابش علیرغم فعالیت های میدانی، دپلماتیک و رجزخوانی هایی زیادی که داشتند می بینیم سوریه در اختیار دولت سوریه قرار می گیرد و چیزی از داعش که حامیان آن آمریکا و اسرائیل هستند باقی نمانده است.

اقبال به حمله موشکی ایران به داعش در جواب اقدام تروریستی در مجلس شورای اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: این حمله فقط یک عملیات نظامی علیه داعش نبود بلکه حاوی یک پیام روشن برای اربابش آمریکا، اسرائیل و عربستان بود که ایران را نمی شود تهدید کرد.

وی در ادامه به نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس بنا بر تدبیر بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی اشاره نمود و گفت: روز جهانی قدس روز همبستگی امت های اسلامی علیه استکبار و نمادی از وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در درفاع از حقوق ملت فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم جعلی صهیونیستی است.

فرماندار بهاباد افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس موجب بیداری اسلامی در دنیا شد و پرده از چهره خبیث اسرائیل و آمریکای جنایتکار برداشت.

در ادامه این جلسه بر فراهم نمودن تمهیدات لازم برای حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس تأکید و هماهنگی های لازم برای برگزاری راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر انجام شد.

همچنین مقرر شد راهپیمایی روز قدس در بهاباد ساعت 11 صبح از محل مسجد انقلاب تا مسجد جامع و نماز عید سعید فطر ساعت 6:30 صبح در محل مصلای غدیر شهر بهاباد برگزار شود.