دیدار فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان با امام جمعه بهاباد در اولین روز از دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در اولین روز از دهه مبارک فجر فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات بهاباد با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار دبیر ستاد دهه فجر شهرستان با تبریک ایام ا... دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل، برنامه های شاخص در دهه فجر را ارائه نمود.

"علیرضا تیموری" گفت: بیش از 250 عنوان برنامه توسط ستاد دهه فجر شهرستان برای ایام ا... دهه فجر پیش بینی و برنامه ریزی شده است.

در ادامه امام جمعه بهاباد با اشاره به تلاش دشمنان در سال های اخیر جهت شکست انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با خون شهیدان بیمه شده است.

حجت الاسلام دهقاني افزود: ملت همیشه در صحنه ایران با آگاهی کامل و در سایه ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، آرزوهای دشمنان انقلاب اسلامی را به یأس و ناامیدی مبدل کرده اند.

فرماندار بهاباد نیز با تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و اراده مردم جهت حفظ آرمان های انقلاب به عنوان یک الگو برای سایر کشورها تبدیل شده است.

"مصطفی سالاری" با اشاره به وجود امنیت با گذشت 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: وجود امنیت مرهون پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که ما قدر این نعمت را نمی دانیم.

وی ادامه داد هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی از نعمت امنیت برخوردار نیست و در اکثر کشورها جنگ و درگیری است و منافقین در حال فعالیت هستند تا این امنیت را از ایران بگیرند.

فرماندار در پایان از مسئولین ادارات خواست تا در برنامه های دهه فجر شرکت نمایند و بر تلاش جهت انتقال ارزش های انقلاب به نسل جوان تأکید نمود.