به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، اقدامی ماندگار از دید الهی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین در مقابل قدرت‌های استکباری است.

روز قدس، همانگونه که امام راحل فرمودند روز حیات مجدد اسلام است زیرا مسلمان جهان در این روز متحد و یک صدا برای دفاع از مظلومیت ملت فلسطین در مقابل زیاده خواهی اسرائیل به پا می‌خیرند.

اسرائیل با حمایت آمریکا سالهاست در سرزمین مسلمانان دست به تجاوز و غارت می زند و برای ملت‌های مسلمان ثابت شده است اسرائیل دشمن اسلام و غده سرطانی منطقه است که اگر ریشه کن نشود باعث نابودی جهان اسلام می‌شود.

مجامع بین المللی همواره در مقابل این رژیم جعلی که تلاش می کند با تغییر هویت قبله اول مسلمانان حاکمیت خود را در این سرزمین استحکام بخشد سکوت کرده اند؛ بدون شک اتحاد و همدلی مسلمانان در راهپیمایی روز قدس، نقشه شوم رژیم صهیونیستی را باطل و هویت اصلی فلسطین را به رخ جهانیان می کشد.

تنها راه پیروزی ملت فلسطین تفنگ متکی بر ایمان است و ملت شریف ایران اسلامی امسال نیز با حضور یکپارچه در راهپیمایی با شکوه روز قدس به فراخوان تاریخی امام راحل و ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای لبیک می گوید و در کنار سایر مسلمانان جهان عزم خود را در نابودی این غاصب جنایتکار به منصه ظهور می رساند.

اینجانب از مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد دعوت می‌کنم با حضور باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و انزجار خود را از صهیونیست و استکبار جهانی اعلام نمایند؛ بی تردید حماسه حضور مردم شهرستان بهاباد در این روز بر افتخارات آنها خواهد افزود.