به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از خانواده رباتیک شهرستان بهاباد؛ در هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نوآوری دانش آموزی خانواده رباتیک شهرستان بهاباد موفق شد نه مقام کشوری مهم کسب نماید.

دانش آموزان بهابادی که در رشته های مختلف به صورت انفرادی و تیمی هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نو آوری های دانش آموزی شرکت نموده بودند موفق به کسب رتبه های کشوری به شرح ذیل شدند.

رشته پارک نوری:
علی شیرزادی
رشته حمل جعبه:

مقام اول: غزاله قاسمی
مقام دوم: مهدیه احمدپور
مقام سوم: فاطمه صادقی
رشته ربات خدمت رسان
مقام سوم: مهدیه دهقان، فاطمه قاسمیان
رشته ربات فوتبالیست دبستان:
مقام اول: علی رفیعی، محمدنبی زاده
مقام سوم: امیررضا دهقان
رشته ربات فوتبالیست دبیرستان:
مقام دوم: سیدعلی هاشمی
مقام سوم: محمد امین فلاح
گفتنی است تیم های بهاباد در رشته های رالی و خدمت رسان و جنگجوی دبیرستان دوره اول مقام چهارم را کسب کردند.

شایان ذکراست مراسم پایانی هشتمین دوره مسابقات کشوری ابتکارات و نوآوری های دانش آموزی با حضور استاندار، مدیر کل آموزش و پرورش، رئیس پارک علم و فناوری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد و مدیر پژدهش سرای دانش آموزی در یزد برگزار و جوایز و لوح نفرات و تیم های برتر مسابقات به آنها اهدا گردید.

با تبریک این موفقیت بزرگ به این عزیزان، خانواده محترم آنها و خانواده رباتیک بهاباد، از تلاش و کوشش همه این عزیزان، پژوهش سرای دانش آموزی بهاباد و به ویژه مربی پرتلاش و خستگی ناپذیر و سرپرست خانواده رباتیک جناب مهندس زینلی تقدیر و تشکر نموده و برایشان آرزوی موفقیت های بیشتر و بهتر داریم.

هشتمین دوره مسابقات ابتكارت ونوآوری دانش آموزی با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، وزارت آموزش وپرورش ، كمیسیون ملی یونسكو و دانشگاه upm مالزی توسط پارک علم و فناوری یزد 4 و 5 آذرماه در محل دانشگاه یزد برگزار شد.