فرماندار بهاباد در دیدار جمعی از بانوان شهرستان گفت: روحیه تلاشگری و دقت نظر زنان موجب می شود آنها خود را در سمت های مختلف به خوبی نشان دهند و توانایی هایشان را در زمینه های مختلف اجرایی، علمی و اجتماعی هم دوش مردان به رخ جامعه بکشند.

عباس اقبال تصریح کرد: نقش زنان در استحکام خانواده در جایگاه نخست قرار دارد و سپس دانشگاه و جامعه در پرورش فرزندان نقش بی بدیل و مهمی را ایفا می کنند بنابراین نباید به آسانی از این نقش مهم گذشت.

وی در بخش دیگر سخنان خود به تشریح نقش زنان در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پرداخت و گفت: انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت ایران است و در این دوره حساس بانوان نیز بار دیگر با نقش آفرینی بانوان شاهد انتخاباتی باشکوه خواهیم بود.

اقبال با بابیان اینکه ارزش ها را اسلام از قرون بسیار دور برای زن مسلمان در نظر گرفته است، افزود: ایران و انقلاب اسلامی نقش بانوان را بر اساس هویت اسلامی و ایرانی اش احیا کرده است.

وی افزود: در این برهه از تاریخ که شرایط کشور بسیار حساس تر از گذشته است، دشمنان با استفاده از تمامی ابزارهای خود سعی در تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران دارند و انشاا... ملت ایران در روز 29 اردیبهشت با اتحاد و همدلی در صفوف به هم پیوسته انتخابات شرکت کرده و با خلق حماسه ای دیگر مشتی محکمی در دهان دشمنان خواهند زد.

گفتنی است بانوان در این دیدار با اهدای لوح تقدیر از اقدامات دولت، زحمات و تلاش های فرماندار تشکر و قدردانی کردند و برای کمک به پیشرفت شهرستان مخصوصاٌ در حوزه بانوان اعلام آمادکی نمودند.