به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بهاباد به منظور برگزاری یادواره شهدای نهضت سواد آموزی استان به ریاست فرماندار و با حضور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، امام جمعه بهاباد، بخشدار مرکزی و اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بهاباد برگزاری یادواره شهدای سوادآموزی استان را کاری بسیار پسندیده و بزرگ در جهت زنده نگهداشتن راه و آرمان شهدا دانست و گفت: شهدا ستاره های  فروزانی هستند که همواره در همه صحنه های مختلف چراغ راه مردم و مسئولین کشور و نظام می باشند.

عباس اقبال با بیان اینکه اقتدار و عظمت نظام مرهون خون شهداست افزود: ملت بزرگ ایران به ویژه مسئولین کشور همیشه نیازمند و محتاج این ستاره های درخشان هستند تا راه را از بیراهه بشناسند.

در ادامه در خصوص برگزاری یادواره شهدای نهضت سواد آموزی استان بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم جهت برگزاری این یادواره اتخاذ گردید و مقرر شد کمیته های استانی و شهرستانی در این رابطه تشکیل و برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

گفتنی این یادواره در شهریوماه سالجاری با حضور مسئولین کشوری و استانی در در محل گلزار شهدای روستای کریم آباد بهاباد برگزار خواهد شد؛ استان یزد دو شهید نهضت سواد آموزی دارد که یکی از آنها شهید محمد صادقی از روستای کریم آباد بهاباد می باشد.