به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی، فرا رسیدن 14 تیرماه "روز شهرداری و دهیاری" را تبریک گفت.

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری روز چهاردهم تیرماه به عنوان "روز شهرداری و دهیاری" توجه بیش از پیش جامعه را به کارکرد نهادهایی چون شهرداری و دهیاری معطوف می نماید و بیانگر این است که هر فعالیت اجتماعی بدون مدیریت سازمان یافته موجب بی نظمی و از هم می پاشیدگی می شود.

بی تردید فعالیت های این دو نهاد به دلیل ارتباط روزمره شهروندان و روستائیان با شهرداری ها و دهیار ی ها، به طور منحصر به فردی در سطح جامعه مطرح است و لذا همدلی، تعامل و اطلاع رسانی در راستای آشنایی با رویکردهای مدیریت شهری و روستایی به مردم، موجب ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری ها و دهیاری ها در بین مردم خواهد شد.

اینجانب این روز را به شهردار محترم بهاباد، دهیاران و همه دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک عرض نموده و برای این خادمین مردم که با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به مردم باعث ارتقاء سطح زندگی مردم و فضایی مناسب زندگی و کار ایجاد نمایند تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت می نمایم.