به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان بهاباد عصر امروز با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ، رؤسای ادارات بنیادمسکن انقلاب اسلامی و جهادکشاورزی شهرستان و نماینده شورای اسلامی شهر بهاباد در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری علامه ملاعبدا... بهابادی برگزار شد. 

فرماندار بهاباد در این مراسم با تأکید بر سرلوحه قرار دادن وحدت و رفتار اخلاق مدارانه در کارها گفت: پرهیز از اختلاف نظر و تکیه بر اتحاد در مسیر خدمت به مردم زمینه حرکت در مسیر رفع مشکلات را فراهم می کند.

عباس اقبال با بیان اینکه خدمت به مردم در اولویت کار شوراها باشد افزود: بهترین کار نزد خداوند بعد از انجام واجبات، خدمت به مردم است که موجب خوشحال شدن مردم می شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء سابق شوراهای اسلامی روستاها که خدمات ارزنده ای را در طول چهارسال گذشته به مردم ارائه دادند گفت: در بسیاری از روستاها شوراها وقت گذاشتن و کارهای بسیار خوبی انجام شد و انشاا... شورای پنجم بهتر از شورای چهارم کار انجام خواهد داد.

اقبال دهیاری ها را بازوی توانمند شوراها دانست و بر انتخاب هرچه سریعتر دهیاران تأکید نمود تا در روند کارها خللی ایجاد نشود.

برگزاری انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی روستا و بیان مطالبی در خصوص وظایف شوراها توسط معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و آسفیچ، توضیح قوانین و شرح وظایف شوراها توسط کارشناس مسئول سیاسی امنیتی فرمانداری و طرح هادی و کشاورزی در روستاها توسط رؤسای ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جهادکشاورزی شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 


06.jpg 05.jpg 07.jpg 10.jpg 09.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 16.jpg 17.jpg 19.jpg 20.jpg 02.jpg 11.jpg 15.jpg 03.jpg 04.jpg 08.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg