دعوت فرماندار بهاباد از مردم جهت حضور هر چه باشكوهتر در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "مصطفی سالاری" فرماندار بهاباد با صدور اطلاعیه‌ای از آحاد مختلف مردم دعوت کرد تا با حضور باشکوه در راهپیمایی مردمی یوم‌الله 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کنند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

انقلاب اسلامی وارد سی و پنجمین حیات شكوهمند خود می‌شود و علیرغم گذشت زمان هر روز بر طراوت و شادابی و تازگی آن افزوده می‌گردد و این نشان از تعمیق و گسترش فرهنگ نورانی دین مبین اسلام و مکتب خمینی کبیر دارد.

استقرار نظام جمهوری اسلامی نشانه پیروزی اراده مردم حق‌جو بر استکبار جهانی است که تمام تلاش خود را معطوف سرنگونی این شجره طیبه نموده است.

اکنون با گذشت 35 سال از روزهای آغازین این حرکت بالنده، دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی با اظهار شگفتی از این پدیده بی‌نظیر معترفند که در مقابل سیل اراده مردم فهیم و خداجوی ایران یارای مقاومت ندارند و در مقابل عزت و اقتدار آنها سر تعظیم فرود آورده‌اند.

انقلاب ما در سایه پشتوانه‌های مردمی جاودانه است. ملت‌هایی كه امروز با الهام از ملت بزرگ ایران قدم به میدان نبرد با مزدوران دست‌نشانده استكبار نهاده‌اند، در انتظار سرمشق و حماسه‌ای جدید از این ملت عزیز هستند كه در 22 بهمن ماه انشاءالله رقم خواهد خورد.

اینجانب از آحاد مختلف جامعه دعوت می نمایم با حضور پرشور در راهپیمایی مردمی یوم‌الله 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کنند.