جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ این جلسه به منظور ارائه پیشنهادات در خصوص هم افزایی و هماهنگی بین ادارات و رفع مشكلات بوجود آمده به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه تعامل دستگاه ها با یکدیگر را خواستار شد و گفت: با برنامه ریزی منسجم و قبلی نسبت به اجرای پروژه های عمرانی و حفر کانال ها اقدام نمایید.

"مصطفی سالاری" افزود: تعامل با یکدیگر موجب تسریع در کارها و صرفه جویی در هزینه می شود.

وی با توجه به در پیش رو بودن سال نو و سفرهای نوروزی گفت: پیمانکاران جهت حفر کانال تا 15 اسفند ماه فرصت دارند نسبت به حفاری و ترمیم آنها اقدام نمایند و بعد این موعد حفاری ممنوع خواهد بود.

در ادامه جلسه سایر اعضا در راستای تسریع در امور صدور مجوز انشعاب آب و برق، رفع موانع و معارض موجود در مسیر اجرای پروژه ها و همچنین هماهنگی بیشتر با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مرمت كانال حفر شده در كوچه شهدای جلیلی توسط اداره آب و فاضلاب شهری، ممنوع بودن هرگونه حفاری در سطح شهر و روستاها با توجه به در پیش رو بودن سفرهای نوروزی از 15-12-92 لغایت 15-1-93، واگذاری انشعاب آب و برق فقط با ارائه پروانه ساخت و فاقد اعتبار بودن معرفی نامه از سوی شورا و دهیار، در صورت تخلف پیمانكار شهرداری به اداره مربوطه اخطار داده و در صورت عدم رفع نواقص طبق قانون پیگیری شود، تهیه بروشور توسط شهرداری درخصوص نحوه عملكرد دستگاه ها برای حفاری در سطح شهر و ارائه به ادارات و همچنین نصب بنر در سطح شهر برای اطلاع رسانی به شهروندان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.