به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم شهرستان بهاباد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.

متن پیام «عباس اقبال» بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ملت شریف ایران اسلامی و مردم سرافراز شهرستان بهاباد که بار دیگر با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، با حضور پرشکوه خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه ای شگفت آفریدند.

مشارکت گسترده و آگاهانه ملت شریف ایران در 29اردیبهشت، مردم سالاری دینی را تجلی بخشید و گواهی بر هوشمندی، عقلانیت، پایمردى و وفادارى به آرمان هاى اسلام و انقلاب و تأیید دیگری برای جمهورى اسلامی است.

بی تردید صحنه بزرگ انتخابات، خلق حماسه ای عظیم از جنس عقلانیت و اتحاد، جز با عنایات الهی و قدم های استوار مردم عزیز مقدور نبود و به یقین پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران و ناکام آن دشمنان نظام بودند.

اینجانب ضمن تبریک پیروزی جناب آقای دکتر روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و منتخبین مردم در پنجمین دوره  انتخابات شورای اسلامی شهر بهاباد و روستاهای بخش های مرکزی و آسفیچ، از حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد که شاهد مشارکت بیش از 120 درصدی مردم در انتخابات29 اردیبهشت بودیم و زمینه ساز خلق چنین حماسه بزرگی شدند تشکر و قدردانی می نمایم.

همچنین در این راه، نقش بی بدیل عوامل ستادهای انتخابات شهرستان، هیأت های اجرایی، نظارتی، بازرسی و عوامل انتظامی، امنیتی،  قضایی، همکاری ادارات، ارگان ها و دستگاهای شهرستان برای تأمین نیروی انسانی و پشتیبانی، خبرنگاران و عکاسان قابل تقدیر و ستودنی است که در اینجا لازم از زحمات ارزشمند آنها در طی برگزاری انتخابات که با آرامش، نشاط و امنیت کامل برگزار شد کمال سپاس و قدردانی نمایم.

در پایان بهروزی و سرافرازی بیش از پیش ایران اسلامی را از درگاه لایزال الهی مسئلت دارم و انشاا... در سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" شاهد کوشش تمام مسئولان برای تحقق مطالبات مردم باشیم.