سرپرست فرمانداری بهاباد؛

اهداف و دستاوردهای انقلاب به بهترین شکل به نسل جوان معرفی شود

تیموری سرپرست فرمانداری بهاباد در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان با تأکید به بر برگزاری باشکوه برنامه های این دهه گفت:  اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی به بهترین شکل برای مردم بخصوص نسل جوان تبیین و تشریح شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بهاباد به ریاست سرپرست فرمانداری بهاباد و با حضور امام جمعه و مسئول عضو ستاد در محل فرمانداری تشکیل گردید.

سرپرست فرمانداری بهاباد ایام ا... دهه فجر را نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی و متعلق به همه مردم جامعه اسلامی دانست و آن را یکی از عوامل اصلی گسترش انقلاب اسلامی در تمام دنیا برشمرد و گفت: علی رغم دشمنی های متعدد نظام استکباری، کشور در تمامی زمینه ها پیشرفت خوبی داشته است.

"علیرضا تیموری" با تاکید بر اهمیت دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای انقلاب باید به صورت مطلوب برای مردم در ایام الله دهه مبارک فجر تشریح و این موضوع در اولویت کاری دست اندرکاران، خدمتگزاران و مسئولین قرار گیرد.

وی تصریح کرد: باید برنامه های دهه فجر با توجه به شرایط کرونایی و با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی، باشکوهتر از سالهای قبل برگزار نماییم و اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی به بهترین شکل برای مردم بخصوص نسل جوان تبیین و تشریح شود.

تیموری با بیان اینکه باید برنامه ریزی صحیح و مسوولانه و فضاسازی مناسب در برگزاری برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر تلاش شود، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در این دهه تأکید نمود.

گفتنی است دیگر اعضای این نشست نیز در ادامه به بیان پیشنهادات و همچنین برنامه‌های پیش‌بینی شده ادارات جهت اجرا در ایام دهه فجر پرداختند.