فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد معارفه شد

طی مراسمی سرگرد پاسدار رضا قاسمی بهابادی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد معرفی و از زحمات سرهنگ سعید دهقان قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ طی مراسمی باحضور فرمانده سپاه الغدیر یزد، امام جمعه بهاباد، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از بسیجیان و خانواده معظم شهدا؛ سرگرد پاسدار رضا قاسمی بهابادی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد معرفی و از زحمات سرهنگ سعید دهقان قدردانی شد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در این مراسم مهمترین ماموریت و اولویت سپاه را حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی عنوان نمود و گفت: از همین جا اعلام می‌کنیم نمی‌گذاریم هیچ فرد یا گروهی بخواهد در مقابل ارزش‌های اسلامی ما بایستد و آنها را زیرپا بگذارد.

سردار زارع کمالی با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب امروز در مقابل جنگ ترکیبی دشمن قرار داریم، افزود: یکی از راهکارهای مقابله با آن، جهاد تبیین و بصیرت افزایی است که باید تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیریم؛ با هم‌افزایی و همراهی که بین مردم مسئولان وجود دارد می‌توان مقابل این جنگ ترکیبی، با بصیرت ایستاد و مقاومت کرد.

فرماندار بهاباد طی سخنانی با این جمله امام راحل که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود گفت: هرجا سپاه ورود پیدا کرد به پیشرفت و آبادانی کشور کمک کرده است.

علیرضا تیموری افزود: در تمامی ابعاد فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و آبادانی، سپاه یکی از نهادهای است که خدمات ارزشمندی را به نظام اسلامی ارائه کرده است که یکی از اقدمات در همین سیل اخیر کشور است که پیشرو بود و در اینجا از زحمات همه آنها تشکر و قدردانی می‌نمایم.

رونمایی از نقشه طرح شورای محله اسلامی بهاباد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.