کمیته استانی تبصره ۱۸ استان یزد؛

بررسی آخرین وضعیت جذب تسهیلات اشتغال

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد آخرین وضعیت جذب اعتبار اختصاص‌داده‌شده به استان از منابع جز چهار و سه تبصره ۱۸ قانون بودجه سال  ۱۴۰۲ در راستای اشتغال و کارآفرینی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمد علی شاه‌حسینی در جلسه کمیته استانی تبصره ۱۸ قانون بودجه سال  ۱۴۰۲، اظهار داشت: بر اساس گزارش‌ها در پی فرصت داده شده به استان‌ها برای پرداخت این تسهیلات به‌منظور افزایش تولید و ایجاد اشتغال، میزان اعتبار اختصاص‌داده‌شده به استان از منابع جز چهار ۸ هزار و ۱۷۶ میلیارد ریال بوده است.

وی عنوان کرد: همچنین میزان اعتبار اختصاص‌داده‌شده به استان از منابع جز سه، مبلغ ۱۱ هزار و ۴۹۸ میلیارد ریال بود که در بین بانک‌های پرداخت‌کننده تسهیلات جز سه، بانک ملی با ۸۴ درصد، سپه با ۷۷ درصد و توسعه تعاون با ۷۳.۷ درصد پرداخت اعتبار اختصاص داده شده بهترین عملکرد را در بین بانک‌های استان داشته‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد افزود: بعضی از بانک‌های عامل استان که عملکرد مناسبی نداشته‌اند، باتوجه‌به فرصت محدود باقیمانده باید با جدیت و تلاش بیشتری پیگیر پرداخت تسهیلات باشند.

بنابراین گزارش، در این جلسه مقرر شد باتوجه‌به نیاز استان، از بانک‌هایی که تا پایان فرصت زمانی باقیمانده برای پرداخت این تسهیلات بالای‌ترین درصد پرداختی دارند، تقدیر می‌شوند.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات