همزمان با نخستین آدینه خردادماه سال 1402 صورت گرفت؛

بازدید استاندار یزد از سایت ۲۸ هکتاری نهضت ملی مسکن بهاباد/ دکتر فاطمی: تحویل زمین های آماده سازی شده به متقاضیان از ماه آینده

استاندار یزد در حاشیه بازدید از سایت ۲۸ هکتاری نهضت ملی مسکن بهاباد، گفت: زمین های آماده سازی شده از ماه آینده به متقاضیان واگذار می شود.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، استاندار یزد در نخستین آدینه خردادماه سال 1402، از تعدادی از پروژه های نهضت ملی مسکن شهرستان بهاباد بازدید و دستورات لازم جهت تسریع در روند اجرای آن ها را صادر کرد.
 استاندار یزد در این بازدید، سرعت پیشرفت پروژه های آماده سازی و ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرستان بهاباد را مطلوب خواند و گفت: در این سایت، عملیات اجرایی 30 واحد مسکونی در قالب گروه ساخت آغاز شده است.
وی با بیان اینکه این واحدها توسط مردم در حال ساخت است، اظهارداشت:  واگذاری اراضی به متقاضیان قبل از دولت سیزدهم  160 متر مربع بود اما قطعات زمین واحدهای جدید، 250- 300 متر مربعی خواهد بود.
 دکتر فاطمی با بیان اینکه در یک سایت 28 هکتاری 500 قطعه آماده سازی شده است، تصریح کرد: بالغ بر ۱۴۰ قطعه تحویل مردم شده و ظرف دو هفته آینده حدود ۵۰ قطعه دیگر تحویل مردم می شود.
 استاندار یزد خاطرنشان کرد: صرفا هزینه های آماده سازی از متقاضیان دریافت می شود و  شهروندان ساخت واحدها را با دریافت وام نهضت ملی مسکن پیش خواهند برد.
 وی با بیان اینکه به زودی زیرساخت های مورد نیاز تکمیل می شود، گفت: امید است شهرستان بهاباد بتواند به عنوان اولین شهرستان پروژه های نهضت ملی مسکن را به سر انجام برساند.

مطالب مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.
افزودن نظرات