پیام تشكر سرپرست فرمانداری بهاباد در پی حضور گسترده مردم در انتخابات

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ "مصطفی سالاری" طی پیامی از مردم شریف شهرستان بهاباد به خاطر حضور آگاهانه و بسیار گسترده در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی تشكر كرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

خداوند متعال را شاكریم كه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی با حضور چشمگیر و مسئولانه مردم عزیز به پایان رسید و مردم آگاه و مؤمن شهرستان بهاباد با حضور باشكوه خود اثبات کردند که همچنان در راه تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت قدم ایستاده و به پیش می روند.

بی شك روز ۲۴ خرداد ماه نقطه ی عطفی در تاریخ ایران و برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان ولایت مدار خواهد بود و خلق حماسه باشكوه سیاسی، امید دشمنان را به یأس تبدیل کرد و دشمنان بار دیگر متوجه شدند که مردم کماکان پشتیبان نظام و رهبرشان هستند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از شما مردم بزرگوار و همه دست اندركاران برگزاری خوب و قانونمند این انتخابات، تحقق حماسه بزرگ سیاسی را به محضر مبارك حضرت ولی عصر(عج)، روح مطهر و ملکوتی امام و شهدا و محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تبریک و تهنیت گفته و برای منتخبین ملت در احراز مقام ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آرزوی موفقیت و خدمتی خالصانه و صادقانه دارم.

همچنین از تمامی كاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا به خاطر حضور در عرصه انتخابات و تحقق حضور حداكثری مردم در پای صندوق های رأی تشكر و قدردانی می نمایم.

مصطفی سالاری

سرپرست فرمانداری بهاباد