به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان به ریاست فرماندار و با حضور بخشدار مرکزی و مسئولین ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد ضمن گرامیداشت یوم ا... سیزده آبان، این روز را یکی از رخدادهای مهم انقلاب اسلامی نام برد و گفت: امریکا از ابتدای انقلاب به عنوان شیطان بزرگ سردمدار همه دشمنی ها با نظام اسلامی ایران بوده است که با مقاومت ملت صبور و انقلابی ایران اسلامی با شکست مواجه شده است. 

"عباس اقبال" ادامه داد: سیزده آبان سمبل استکبار ستیزی ملت ایران است و هرچه می گذرد امریکا چهره واقعی خود را بیشتر نشان می دهد و همه ملت ها به ظلم امریکای جنایتکار بیشتر واقف می شوند.

وی به اقدامات خصمانه و یاوه گویی های بی ارزش رئیس جمهور آمریکا در ماههای اخیر علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: این اظهارنظرها تازگی ندارد و ماهیت استکبار جهانی، بارها برای ملت ایران آشکار شده است و امروز در جریان برجام چهره واقعی آمریکا برای مردم جهان و خود اروپایی ها هویدا شد. 

اقبال ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان گفت: این روز فقط مخصوص دانشجویان و دانش آموزان نیست بلکه یک روز ملی و مذهبی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: راهپیمایی سیزده آبان روز برائت ما از شیطان بزرگ است و لذا امسال می طلبد مردم با حضوری پرشورتر از سال های قبل، پاسخ محکمی به یاوه گویی هایی رییس جمهور آمریکا داشته باشند.

در ادامه در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی، توزیع اقلام تبلیغاتی و برگزاری نشست ها و سخنرانی ها به مناسبت گرامیداشت وقایع سیزده آبان توسط مسئولین ادارات و نهادهای ارائه گردید.

گفتنی است راهپیمای روز 13 آبان در بهاباد ساعت 9:30 صبح از مقابل مسجد انقلاب تامسجد جامع برگزار خواهد شد.