جلسه توجیهی بازرسان انتخابات شهرستان برگزار شد

 به گزارش كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ جلسه توجیهی بازرسان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی با حضور عظیمی زاده، عضو هیأت بازرسی انتخابات استان، در محل فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری بهاباد ضمن تأكید بر اهمیت حضور حداكثری مردم در پای صندوق های رأی خاطرنشان كرد: با تلاش های صورت گرفته از سوی کمیته‌های مختلف، روند برگزاری انتخابات در شهرستان مطلوب است و شرایط برای حضور گسترده مردم و تحقق حماسه سیاسی مهیا است.

"مصطفی سالاری" انتخابات را برای هر کشوری یک فرصت طلایی دانست و بیان کرد: هرچه قدر حضور مردم پررنگ تر باشد بیانگر این است که مردم با صلابت، حافظ و مدافع انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و عزت ایران اسلامی را افزایش می دهند.

در ادامه "محمدرضا عظیمی زاده" عضو هیأت بازرسی انتخابات استان، در رابطه با وظایف بازرسان انتخابات مطالبی را بیان كرد.

در هر شهرستان تعداد 3 نفر و در بخشهای مستقل و مركزی نیز هر كدام 3 نفر به عنوان بازرس انتخابات منصوب شده اند كه ابلاغ اعضای بازرسی شهرستانها از سوی مسئول بازرسی مركزی وزارت كشور و ابلاغ اعضای بازرسی بخشهای مركزی و مستقل نیز از ناحیه بازرسی انتخابات استان صادر شده است .

حسن ابوالقاسمی، رمضان باقری و حسن رضاپور عضو هیأت بازرسی شهرستان بهاباد می باشند.

همچنین سید عباس مصطفوی، حسین اسماعیلی و غلامرضا ابراهیمی پور از اعضای هیأت بازرسی بخش مركزی و سید مهدی رضوانی، علی اكبر تیموری و محمدرضا تیموری از اعضای هیأت بازرسی بخش آسفیچ هستند.