سفر مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهاباد

دکتر پورحسینی مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در شهرستان بهاباد، مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان را از نزدیک بررسی نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دکتر پورحسینی مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در شهرستان بهاباد، مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان را از نزدیک بررسی نمود.

وی از بخش‌های مختلف بیمارستان و درمانگاه حکیم بهابادی بازدید و برای تامین تجهیزات این بیمارستان قول مساعد داد.

قدردانی از زحمات و تلاش کادر بهداشت و درمان، بررسی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان بهاباد و مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان از دیگر برنامه های این سفر بود.

در پایان بعد از بیان مشکلات توسط فرماندار بهاباد، تصمیمات لازم به منظور بهتر شدن ارائه خدمات و هماهنگی‌های لازم جهت برطرف شدن مشکلات بهداشتی و درمانی در شهرستان بهاباد اتخاذ شد.

در این بازدید، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهرستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستان، معاون اداره کل امور مجلس، معاون اداره کل منابع فیزیکی و طرح‌های عمرانی وزارت، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یزد، مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیر کل حوزه وزارتی را همراهی کردند.