برگزاری اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بهاباد

تیموری سرپرست فرمانداری بهاباد با تأکید بر هماهنگی بیشتر مسئولین کمیته های عضو ستاد، خواستار فعالیت بیشتر و استفاده از ایده های خلاقانه در مورد خدمات به مسافرین نوروزی و معرفی توانمندیها و جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بهاباد به ریاست سرپرست فرمانداری بهاباد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بهاباد با اشاره به اینکه در دو سال‌گذشته به خاطر بحث کرونا بحث سفرهای نوروزی و گردشگران پررنگ نبوده است گفت: پوشش واکسیناسیون در شهرستان بهاباد بالای ۹۰ درصد است و مرحله سوم واکسیناسیون  در حال اجرا می باشد.

"علیرضا تیموری" افزود: بحمدالله با همکاری شبکه بهداشت و رعایت کردن پروتکل های بهداشتی توسط مردم، بیماری کنترل شده است و باید همچون گذشته پروتکل بهداشتی را رعایت کرده  و فکر نکنیم همه چیز تمام شده است‌.

وی گفت: سفرهای نوروزی به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی و کمپ های گردشگری برقرار خواهد بود که امیدواریم مشکل خاصی پیش نیاید.

وی با بیان اینکه گردشگری نیاز مردم است و بیشترین تفریح و سفر در طول سال مردم مربوط به ایام نوروز است گفت: یکی از کارهای خوبی که در سطح شهرستان شروع شده بود بحث کویر گردی، ده عروس و خانه های بوم گردی بود.

تیموری با تأکید بر هماهنگی بیشتر مسئولین کمیته های عضو ستاد، خواستار فعالیت بیشتر و استفاده از ایده های خلاقانه در مورد خدمات به مسافرین نوروزی و معرفی توانمندیها و جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان شد.

وی با تشریح وظایف کمیته‌ها و اعلام مسئولیت آنها، گفت: دستگاه‌های عضو ستاد ضمن برنامه‌ریزی لازم، جلسات کمیته‌های زیرمجموعه خود را تشکیل و مشکلات و موانع را احصا و در جلسه بعدی ارائه کنند تا نسبت به رفع آن‌ها برنامه‌ریزی و اقدام شود.

در این جلسه دستگاه‌های عضو ستاد، پیشنهادها و برنامه‌های خود را جهت اجرایی کردن اهداف ستاد اعلام و هماهنگی‌های اولیه انجام شد.