برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان بهاباد

تیموری سرپرست فرمانداری بهاباد در جلسه شورای مسکن شهرستان با بیان اینکه طرح جهش تولید مسکن در باید به صورت جدی پیگیری و دنبال شود گفت: مهمترین کار پیش روی شورای مسکن شهرستان، پیگیری ساخت مسکن درطرح اقدام ملی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه شورای مسکن شهرستان بهاباد به ریاست سرپرست فرمانداری بهاباد و با حضور سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بهاباد با بیان اینکه در راستای سیاست های دولت سیزدهم، طرح جهش تولید مسکن در شهرستان باید به صورت جدی از طرف همه مسئولین پیگیری و دنبال شود گفت: مهمترین کار پیش روی شورای مسکن شهرستان، پیگیری ساخت مسکن درطرح اقدام ملی است.

"علیرضا تیموری" به ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن اطمینان داد: برای همه کسانی که شرایط لازم را داشته و مراحل ثبت نام و ودیعه گذاری آنها تمام شده است زمین مورد نیاز تامین تا انشاءا... با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها هرچه سریعتر ساخت آنها شروع شود.

گفتنی است ۳۰۰ قطعه زمین مسکونی به این طرح اختصاص یافته است و تاکنون ۵۱۹ نفر در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۳۶۷ نفر مدارک آنها تکمیل شده که در حال بررسی می باشد.

از شروط اصلی ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن داشتن فرم «ج» سبز (عدم استفاده از امکانات دولتی، یارانه زمین مسکن و تسهیلات)، نداشتن مالکیت خصوصی، تأهل یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل 5 سال سکونت در شهرستان برای ثبت‌نام متقاضیان است. همچنین افراد مجرد بالای ۲۳ سال و فاقد مسکن می توانند تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه در در این طرح ثبت نام نمایند.

متقاضیان باید حداکثر تا ۲۰ بهمن ماه به سامانه  https://saman.mrud.ir مراجعه و ضمن مطالعه شرایط دریافت تسهیلات نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.