به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد، فرماندار بهاباد عصر جمعه در ارتباط ویدئوکنفرانسی با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان یزد اظهار داشت: از آغاز رأی گیری در ساعت هشت صبح، میزان مشارکت مردم بهاباد چشمگیر بوده و حضور گسترده و خوبی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی داشتند.

"محمدمهدی خانی زاده" عنوان کرد: در شهرستان بهاباد، ۲۳ شعبه اخذ رأی در مناطق مختلف مستقر شده که از این تعداد ۱۱ شعبه ثابت و ۱۲ شعبه سیار است.

وی ادامه داد: ۱۰ هزار و ۹۷۷ نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این میزان ۵ هزار و ۴۶۷ مرد و ۵ هزار و ۳۱۱ نفر زن هستند و ۴۶۷ نفر نیز در این شهرستان رأی اولی هستند.

فرماندار بهاباد، مجموع عوامل برگزاری انتخابات را ۶۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: کار برگزاری انتخابات به نحو شایسته ای در حال انجام است و هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات وجود ندارد.

وی میزان مشارکت مردم بهاباد در انتخابات تا این لحظه را ۴۱ درصد افراد واجد شرایط اعلام کرد و بیان داشت: تعداد تعرفه‌های استفاده شده تا این لحظه حدود ۵ هزار برگه است.

بهاباد به همراه چهار شهرستان ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز یک حوزه انتخابیه را تشکیل می‌دهند که از این حوزه یک نماینده راهی مجلس می‌شود.

 


01.jpg