گردهمایی شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران شهرستان با حضور مدیرکل امور روستایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ گردهمایی شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان با حضور مدیرکل، معاونین و کارشناسان دفتر امور روستایی استانداری در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و بخش آسفیچ خدمت به مردم را خواستار شد و گفت: رسیدگی به امور مردم مسئولیت کم ارزش و کم بهایی نیست هرچند آن مسئولیت کار کوچکی باشد باید از نظر شرعی و قانونی قدر جایگاه خود را بدانید و در قبال مردم پاسخگو باشید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف دهیاران و شوراهای اسلامی در آبادانی و توسعه روستاها اشاره کرد و گفت: دهیاران و شوراها به عنوان بازوان بخشداران باید با تعامل و همکاری همه جانبه و رصد خواسته ها و نیازهای واقعی مردم، مسائل و مشکلات مردم را شناسایی و اولویت بندی نمایند و متناسب با توان و امکانات موجود در روستاها در جهت برطرف کردن مشکلات اقدام نمایند.

در این همایش "حیدری" معاون امور شوراها و دهیاری ها در رابطه با وظایف، قوانین و موضوعات قابل توجه شوراها و دهیاران مطالبی را ارائه نمود.

در ادامه تعدادی از اعضای شورای روستاها سوالات و نظرات خو را مطرح و در پایان از دهیاران پیشنهادی توسط شوراهای اسلامی مصاحبه به عمل آمد.

همچنین بعد از پایان این همایش، مدیرکل دفتر امور روستایی از مجتمع گاوداری شرکت تعاونی دهیاری ها و روستای پرک بازدید نمود و جهت حل مشکلات تصمیماتی اتخاذ شد.