به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار بهاباد، بخشدار مرکزی، معاونین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و جمعی از مسئولین، دو پروژه احداث ساختمان های مرکز جامع سلامت در روستاهای احمدآباد و کریم آباد از توابع بخش مرکزی بهاباد کلنگ زنی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در مراسم کلنگ زنی این پروژه ها مردم را بازوان توانمند برای مشارکت در پیشرفت هر منطقه دانست و گفت: هرجا مردم مشارکت داشته باشند کارها با نشاط بیشتری انجام می شود.

محمدعلی طالبی ضمن قدردانی از مشارکت اهالی روستاها در پروژه های عمرانی گفت: این مشارکت مردم باعث می شود دولت بهتر بتواند به روند توسعه روستاها و مناطق دورافتاده کمک نماید.

عباس اقبال فرماندار بهاباد گفت: این دو مرکز  با مشارکت و خودیاری مردمی به مبلغ 14میلیارد ریال ساخته خواهد شد که پیش بینی می شود در هفته دولت سالجاری افتتاح شود.

مرکز جامع سلامت روستای احمدآباد در زمینی به مساحت 2200 متر مربع با زیربنای 760 متر و مرکز جامع سلامت روستای کریم آباد در زمینی به مساحت 3400 و زیربنای 600 متر ساخته خواهد شد.