به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز به همراه مسئول پروژه خط انتقال گاز بهاباد، از روند اجرای این پروژه در محدوده ایستگاه راه آهن و معدن سه چاهون و همچنین کیلومتر 15 شهر بهاباد بازدید نمود.

عباس اقبال در این بازدید از پیشرفت 80 درصدی لوله گذاری خط انتقال گاز به بهاباد خبر داد و گفت: این پروژه به طول حدود 69 کیلومتر در حال اجرا می باشد که تاکنون 55 کیلومتر آن لوله گذاری شده است.

وی باتوجه به مشکلاتی که در محدوده معدن سه چاهون و ایستگاه راه آهن سه چاهون وجود داشت گفت: این مشکلات باعث شد زمان اتمام پروژه مدتی تأخیر داشته باشد.

اقبال ادامه داد: حدود 14 کیلومتر در محدوده معدن سه چاهون است که حفر کانال و لوله گذاری در حال انجام می باشد و امیدواریم با اتمام این قسمت، بعد از تست لوله ها بتوانیم گاز را به لوله ها تزریق کنیم.

فرماندار بهاباد همچنین در رابطه با اجرای شبکه داخلی گاز در شهر بهاباد گفت: بیش از 95 درصد کار لوله گذاری شهر انجام شده است که در حال علمک گذاری هستند و بعد از اینکار با نظارت سازمان نظام مهندسی گاز استان لوله کشی داخل خانه ها شروع خواهد شد که امیدواریم مردم در زمستان امسال از نعمت گاز بهره مند شوند.

وی درخصوص گازرسانی به روستاها گفت: با پیگیری های خیلی خوبی که شده است امیدواریم بتوانیم امسال گازرسانی به روستاها، مخصوصاً در دهستان جلگه را شروع کنیم که اینکار بعد از گازدار شدن خط و روشن شدن مشعل گاز در بهاباد انجام شود.

 

مطالب مرتبط:

گزارش تصویری بازدید فرماندار بهاباد از روند اجرای خط انتقال گاز به بهاباد