"حسین زینلی" سرپرست بخشداری آسفیچ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیامی بدین شرح صادر کرد.

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 اسلام و ارزش های الهی جان تازه ای گرفت و حكومتی مبتنی بر دین كه منافع استكبار جهانی در تضاد بود، بنا شد. از آنروز توطئه ها و ترفندهای مختلفی بدست دشمنان اسلام پایه ریزی شد و تهاجم نظامی به منظور وارد نمودن ضربه به انقلاب اسلامی در دستور كار دشمنان قرار گرفت. روزهای پایانی شهریور هر سال یادآور یكی از تجربه های بزرگ و گرانسنگ تاریخ ملت ماست. مقاومت بی نظیر مردم سلحشور ما و دفع متجاوز در طول قریب 8 سال این ستم بزرگ را در رده ناموفق ترین تجربه استعمار و استكبار در تاریخ معاصر ثبت نمود و سرافرازی و افتخار ملت ما را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت.

بی تردید هشت سال جانفشانی و ایستادگی در برابر تجاوز بیگانگان به حریم مقدس سرزمین اسلامی، همچون برگی پرافتخار از تاریخ معاصر ایران در ذهن و خاطره نسل‌های آینده این مرز و بوم خواهد درخشید. 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن روزگاران، فرارسیدن هفته دفاع مقدس كه مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، یادگاران جنگ تحمیلی و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریك عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت دارد.

باش تا صبح دولتش بدمد کاین هنوز از نتایج سحر است!