سید محمد اخوان با تبریک و گرامی‌داشت هفته وقف، از برگزاری همایش بزرگ یاوران وقف در بهاباد خبر داد و اظهار داشت: این همایش با هدف تجلیل از اصحاب وقف در شهرستان بهاباد برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری این همایش را چهارشنبه 17 آذر دانست و گفت: در این مراسم که در سالن اجتماعات مقبره آخوند ملاعبدالله بهابادی برگزار می‌شود، از فعالان عرصه وقف شهرستان بهاباد تجلیل صورت می‌گیرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهاباد با شاره به برنامه‌هایی که در هفته وقف در بهاباد انجام شد، اظهار داشت: رد همایش یاوران وقف، 100 نفر از پیرغلامان، ذاکران و خادمان هیئت امنای مساجد و امامزادگان حضور دارند.

اخوان با اشاره به اینکه وقف باید در جامعه گسترش پیدا کند گفت: ترویج فرهنگ وقف در جامعه ضروری است  و این سنت حسنه باید در بین اقشار مردم ترویج و تبلیغ شود.

اخوان هدف از برگزاری همایش یاوران وقف را اهتمام مردم به گسترش فرهنگ وقف و تجلیل از واقفین نخبه‌های قرآنی و متولیان و خادمان و هیات امنای مساجد و بقاع سطح شهرستان دانست.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه "همه واقف باشیم" به مناسبت هفته وقف در بهاباد گفت: خیمه‌ معرفت در قالب غرفه‌های مشاوره، پاسخ به شبهات شرعی، ارائه محصولات فرهنگی، آموزش کودکان به مناسبت هفته وقف در سطح شهرستان بهاباد راه‌اندازی می‌شود

 

.