به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ فرماندار بهاباد در مراسم زنگ سپاس روز معلم به برگزاری انتخابات دوازدهمین ریاست جمهوری و  پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و اشاره کرد و گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق های رأی مهر تأیید دوباره ای بر حمایت مردم از نظام اسلامی است.

 عباس اقبال با بیان اینکه انتخابات در دورترین روستاهای شهرستان برگزار می شود با تأکید بر حضور گسترده مردم ولایی بهاباد در انتخابات گفت: هر رأی، سیلی محکم بر استکبار جهانی و مشتی بر دهان بد خواهان مردم است.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات بعنوان یک تکلیف شرعی، ملی و احساس مسئولیت در مقابل خون شهدا، ولایت فقیه و همه ارزش ها است گفت: شرکت تک تک افراد جامعه در انتخابات، علاوه براینکه یک حق طبیعی، قانونی و ملی است، یک وظیفه شرعی اسلامی و الهی نیز بوده که برعهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن است.

اقبال با دعوت از معلمان و دانش آموزان برای حضور حداکثری و فعال در انتخابات پیش رو  گفت: فرهنگیان و دانش آموزان از انقلاب اسلامی تاکنون در تصمیم گیری ها و تحولات کشور نقش سازنده ای داشته اند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان با حضور در صحنه انتخابات شور و نشاط ایجاد می کنند افزود: معلمان و دانش آموزان باید با حضور پرشور و حماسی خود فضای انتخابات را گرم کنند و همه مردم جامعه را به مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی تشویق کنند.