به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیر کل دفتر برنامه ریزی وزارت راه و دکتر نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد صبح امروز با سفر به بهاباد از پروژه های باند دوم بافق بهاباد، باند دوم بهاباد کریم آباد و پروژه جاده بهاباد دربند نایبند بازدید کردند.

فرماندار بهاباد در این بازدید ضمن تشکر از معاون محترم وزیر راه و شهرسازی بخاطر سفر به بهاباد، مشکلات راههای شهرستان را مطرح نمود.

عباس اقبال خواستار حمایت بیشتر وزارت راه از اقدامات فرمانداری در این زمینه مخصوصا کد دار کردن باقیمانده باند دوم بهاباد بافق و همچنین تسریع در تکمیل جاده نایبند گردید.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تشکر از فرماندار بهاباد بابت توجه ویژه به توسعه راههای شهرستان، هدف از سفر خود به بهاباد را بررسی مشکلات بهاباد در زمینه راههای این شهرستان عنوان نمود و قول داد تمام تلاش خود را در حل مشکلات شهرستان بعمل آورد‌.

امیر امینی در بازدید از جاده دربند نای بند قول داد اعتبار احداث راه مذکور را در سالجاری تا یکصد میلیارد ریال افزایش دهد(20برابر اعتبار فعلی) و از مدیر کل راه و شهرسازی استان خواست با یک حرکت جهادی برای اتمام پروژه مذکور اقدام کند.

قول طرح موضوع برای کد دار کردن باقیمانده باند دوم بافق بهاباد در کمیسیون مربوطه از دیگر وعده های معاون وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی در سفر امروزشان به بهاباد بود.

گفتنی است جاده بهاباد درنبد از اهمیت ویژه ای برای شهرستان بهاباد برخوردار است و این شهرستان را بن بست بودن خارج می کند.