به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ فرماندار بهاباد گفت: در ششمین روز ثبت نام انتخابات شوراها  بر اساس آخرین آمار تا ساعت بیست و یک 76 نفر ثبت نام کرده اند که با احتساب روزهای گذشته  135 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان بهاباد ثبت نام کرده اند.

عباس اقبال ادامه داد:  از این تعداد 14 نفر برای شورای اسلامی شهر بهاباد، 30 نفر برای بخش مرکزی و 91 نفر برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش آسفیچ نامزد شدند.

رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد تصریح کرد: بر اساس تصمیم ستاد انتخابات کشور امروز و فردا از داوطلبین تا ساعت 24  در فرمانداری و بخشداری آسفیچ ثبت نام بعمل خواهد آمد.

اقبال با بیان اینکه تعیین سرنوشت کشور توسط مردم از طریق  انتخابات یکی از نعمت هایی است که خداوند متعال با وقوع انقلاب اسلامی به مردم ایران هدیه داده است به نقش و جایگاه مهم شوراهای اسلامی شهر و روستا در اداره امور کشور به ویژه در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره نمود و از تمامی صاحب نظران، معتمدین، فعالان اجتماعی و فرهنگی و کسانی که حضور خود را در عمران و آبادانی شهرستان بهاباد مؤثر می دانند برای ثبت نام در انتخابات در فرصت باقی مانده دعوت به عمل آورد.

وی یادآوری نمود: برابر اطلاعیه ستاد انتخابات کشور داوطلبان ثبت نام شوراها نگران نداشتن گواهی عدم سوء  پیشینه نباشند و تکمیل فرم خود اظهاری در محل فرمانداری یا بخشداری آسفیچ برای ثبت نام کافی است.

گفتنی است فرایند ثبت نام در آخرین روز ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز یکشنبه ششم فروردین ادامه خواهد داشت که پیش بینی می شود تعداد ثبت نام ها در روز آخر افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.