سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه ای كه در محل فرمانداری و با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مسئولین برخی از ادارات و دهیاران بخش مركزی برگزار شد، سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری بهاباد طی سخنانی از زحمات سه ساله بخشدار سابق تشكر كرد و گفت: از زحمات بخشدار سابق مركزی در طول سه سال خدمت در منطقه محروم بخش مركزی تشكر می كنم.

"مصطفی سالاری" افزود: در انتخاب بخشدار جدید نیز طبق اعتقادی كه به بومی بودن و از بدنه وزارت كشور بودن بخشداران دارم، فردی را پیشنهاد دادم كه هم بومی منطقه بوده و هم از بدنه وزارت كشور باشد تا هم به مسائل حوزه مربوطه آشنایی كامل داشته باشد و هم با محیط و سیاست های وزارت كشور آشنا باشد.

در ادامه امام جمعه بهاباد طی سخنانی هر آمدنی را رفتنی دانست و اظهار داشت: اگر رفتن نبود نمی آمدیم و اگر نمی رفتیم نوبت به دیگران نمی رسید اما باید بدانیم آنچه در زمان مسئولیت مهم است، شناخت وظیفه و انجام وظیفه است.

حجت الاسلام دهقانی افزود: انشاءا... به نحوی عمل كنیم كه موجبات اعتراض و ناخشنودی مردم را در پی نداشته باشد و بتوانیم رضایت نسبی مردم را كسب كنیم.

در ادامه جلسه معاون فرماندار، بخشدار سابق مركزی و رئیس شورای اسلامی بخش مركزی سخنانی را ارائه نمودند.

در پایان از تلاش های "محسن نعیمی" بخشدار مركزی تقدیر بعمل آمد و "محمد هوشمند بهابادی" به عنوان سرپرست بخشداری مركزی بهاباد معرفی شد.