زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس بهاباد طنین انداز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم گلبانگ انقلاب صبح امروز در مدارس بهاباد و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه زینب(س) با حضور جمعی از مسئولین ادارات بهاباد برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بهاباد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهدای دانش آموز  گفت: انقلاب اسلامی با فداکاری و تلاش های امام راحل و خون های پاک شهیدان به ثمر نشست.

"حسن عبداله ئیان" افزود: شهدای این مرز و بوم با نثار خون مطهرشان برای این کشور عزت آفریدند و اکنون ما امانت دار خون این شهدا هستیم.

وی با اشاره به وصیت نامه امام راحل گفت: وصیت امام (ره) درس خواندن است و اگر می بینید اکنون ایران جزء کشورهای برتر است و در زمینه انرژی هسته ای موفق شده ایم به برکت خون این شهیدان است.

 عبداله ئیان از دانش آموزان خواست وظیفه شان در قبال شهدا را ملاک خود قرار دهند و با تلاش و کوشش راه پیشرفت و ترقی را ادامه دهند تا انشاا... ایران اولین کشور در تولید علم باشد.  

در ادامه امام جمعه بهاباد با اشاره به انتخاب چادر به عنوان برترین حجاب گفت: در زمان شاه بی بند و باری بود به طوری که حیا و امنیت معنایی نداشت.

"حجت الاسلام دهقانی" افزود: اکنون پس از پیروزی انقلاب این نظام ثابت کرد که با حجاب می شود پیشرفت کرد.

وی ادامه داد: ایران در زمان شاه جزء کشورهای عقب مانده و منزوی بود به طوری که حتی توان ساخت یک مداد و سوزن را هم نداشت.

وی گفت: با حجاب هم می توان پیشرفت کرد و به برکت مردم این نظام به جایی رسیده است که نه تنها از لحاظ علم عقب تر نیست بلکه جلوتر هم هستیم و پیشرفت های علمی و نظامی، جمهوری اسلامی ایران را به یک کشور مقتدر تبدیل نموده است.