به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و هیأت همراه با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

فرماندار بهاباد در این دیدار خواستار نگاه ویژه به شهرستان بهاباد شد و گفت: این شهرستان دارای فرهنگی غنی و هنرمندان بالقوه ای می باشد که باید با نگاه ویژه مسئولان استان در راستای ارتقای استعدادهای آنها گامی اساسی برداشته شود.

«عباس اقبال» در ادامه در خصوص کنگره بزرگداشت علامه ملاعبدالله بهابادی، حمایت های صورت گرفته از شاعران و نویسندگان بهابادی برای چاپ آثار خود، تجهیز مجتمع فرهنگی هنری ملاعبدا... ، برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان، حمایت از کانون های فرهنگی مساجد، مؤسسات قرآنی و کسب رتبه های برتر کشوری توسط آنها، توضیحاتی را بیان نمود.

در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: وجود ظرفیت های مناسب در زمینه فرهنگ و هنر، توسعه هر چه مطلوب تر و شایسته شهرستان را در زمینه های فرهنگی و هنری محقق می کند.

«علی غیاثی» با بیان اینکه باید کارهای زیرساختی فرهنگی را جدی تری انجام دهیم بر تقویت فعالیت های هنری در مدارس تأکید نمود تا در سال های آینده بتوان رشته های هنری را تقویت نمود.

وی خواستار استفاده از ظرفیت های انجمن های هنری شهرستان شد و اظهار امیدواری نمود: انشاا... با کمک فرمانداری و انجمن ها بتوانیم برای توسعه فرهنگ و هنر این شهرستان اقدامات مثبتی برداریم.

همچنین در این دیدار مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشکلات و کمبودها موجودی در حوزه فرهنگ و هنر را بیان نمود.