به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد طی پیامی از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد جهت شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت بعمل آورد.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح می باشد:

باسمه تعالی

با سلام به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا، مردم سربلند ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان بهاباد که در آستانه خلق حماسه دیگر قرار دارند و همواره در طول تاریخ انقلاب نشان داده اند با برخورداری از بینش سیاسی قوی در همه عرصه ها حضوری فعالانه دارند وهر زمانی که نظام با مشکلات مهم سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مواجه می شود با حضور خود و پیروی از ولایت، مشکلات را از پیش رود بر می دارند.

بی شک انتخابات ثمره شیرین انقلاب اسلامی است و عالی ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی و مهمترین مجرای تحقق حاکمیت مردم محسوب می شود؛ اینک در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، ملت ایران با حضور خود حماسه ای دیگر را در تاریخ انقلاب ایران اسلامی ثبت خواهند نمود.

اکنون با فضای پرشور و نشاطی که در این روزها میان مردم برای حضور در انتخابات شکل گرفته است قطعاً دشمنان ما را خواهد ترساند و آنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد گذاشت؛ ملت ایران امروز برای نابودی دشمن خود نیاز به بمب اتم ندارد بلکه با حضور در پای صندوق های رأی و تنها با یک بند انگشت، دشمن را له می کند.

اینجانب از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد دعوت می کنم در روز 29 اردیبهشت با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات، افتخاری دیگر برای این شهرستان و تاریخ این مرز و بوم ثبت نموده و با برگ های رأی خود و انتخاب اصلح، موجبات تداوم راه پرافتخار خدمتگزاری به مردم شهرستان بهاباد، توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نمایند.