به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و فرهنگیان در محل اردوگاه شهدای دانش آموز برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز شهادت فیلسوف و متفکر شهید علامه مرتضی مطهری گفت: نتیجه انقلابی که ما کردیم استقلال بود؛ استقلالی که مردم  به دنبال آن بودند یکی از مظاهر آن نقش مردم در تصمیم گیری و انتخاب مسئولان نظام است.

اقبال با دعوت از فرهنگیان در انتخابات گفت: حضور مردم در انتخابات کشور را در برابر تهدیدات اقتصادی و فرهنگی دشمن مصون می سازد و هر چه این حضور و پررنگ تر باشد،  اقتدار نظام و انقلاب بیشتر  می شود.

عباس اقبال افزود: هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد و رأی بیشتری در صندوق های رأی بیاندازیم موجب اقتدار کشور و یأس دشمن می شود و در محاسبات خود بر علیه این نظام عقب نشینی می کند.

وی با بیان اینکه انتخابات، بیعت دوباره مردم با آرمان های رهبری و خون شهداست تصریح کرد: اگر دشمن احساس کند این مردم پشت نظام و انقلاب را خالی کردند دشمنی هایش بیشتر می شود.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.