به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در جمع کارگران و تلاشگران عرصه تولید شرکت آرون پاد با تأکید بر حضور همه اقشار جامعه در انتخابات گفت: مهم ترین اصل در راستای برگزاری انتخابات، مشارکت فعالانه مردم در این رویداد مهم سیاسی کشور است. 

وی به نقش تأثیرگذار کارگران در صحنه های سیاسی و اجتماعی کشور اشاره نمود و گفت: جامعه‌ کارگری آنچنان که در امتحان بزرگ دوران انقلاب و دفاع مقدس نشان داده اند، در صحنه انتخابات نیز همچون گذشته همراه با دیگر اقشار جامعه با حضور خود در پای صندوق های رأی، امنیت کشور را تضمین خواهند کرد.

عباس اقبال با بیان اینکه این مردم هستند که سرنوشت کشو را رقم می زنند گفت: حضور گسترده مردم نشان از آکاهی سیاسی بالای آن را نشان می دهد و امسال نیز با ایمان و اعتقاد راسخ و توجه به منویات مقام معظم رهبری در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی با اظهار اینکه کارگران ازعمق جان دارای وجدان دینی و ملی بوده و همواره در صفوف مقدم جهاد و مقاومت ایفای نقش نموده اند افزود: پيشرفت کشور مديون کارگران است و هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی کارگران بهتر استفاده کند توسعه و رونق اقتصادی آن دو چندان خواهد شد.