به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز به مناسبت روز شهرداری و دهیاری ها، با حضور در دفتر شهردار بهاباد از زحمات محمدمهدی خانی زاده با اهداء لوح تقدیر، از وی تجلیل نمود.

عباس اقبال در بخشی از این تقدیرنامه آورده است: ... شهرداری بهاباد از بدو تأسیس تاکنون در مسیر خدمت به شهروندان، مسیرهای فراز و نشیب زیادی را پشت سر گذاشته است و در چند سال اخیر نسبت به گذشته شتاب بیشتری به خود گرفته به طوریکه میزان رضایت مندی مردم از شهرداری افزایش یافته که نشان از خدمات ارزشمند جنابعالی برای توسعه هرچه سریعتر سیمای شهری می باشد.

اینجانب ضمن تبریک 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری به جنابعالی، به مصداق حدیث شریف "من لم یشکرالمنعم من المخلوقین لم یشکر ا... عزوجل" بر خود لازم می دانم از تلاش ها و فعالیت های جنابعالی و کلیه کارمندان و کارگران در مجموعه شهرداری بهابادتشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه در راه نیل به اهداف عالیه جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

فرماندار بهاباد در این دیدار گفت: با همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و تعامل و همکاری ادارات و همراهی مردم، مشکلات شهر رفع خواهد شد.

شهردار بهاباد هم به بیان شمه ای از گزارش عملکرد شهرداری پرداخت و از حمایت های فرماندار برای توسعه و آبادانی شهر تشکر و قدردانی نمود و گفت: پیشبرد طرح ها و برنامه های شهرستان نیاز به حمایت و پشتوانه فرمانداری می باشد و شهرداری نهایت تلاش خود را برای رفاه شهروندان انجام خواهد داد.