به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد با اشاره به برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت گفت: انتخابات تجلی مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی و معیاری است که میزان علاقه مردم به عظمت ایران اسلامی و دخالت در سرنوشت خود را نشان می دهد.

عباس اقبال به بیان جایگاه و رسالت دانشجو در انقلاب پرداخت و گفت: دانشجویان اقشار آگاه جامعه هستند و در برگزاری انتخابات، این حماسه‌ سیاسی نقش مؤثری دارند و می توانند پیام آور بینش سیاسی و زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشند.

وی افزود: ملت ایران تاکنون با سرافرازی در انتخابات شرکت کرده اند و برگزاری انتخابات حتی یک مرتبه و یک روز به بهانه ای عقب نیفتاده که این از افتخارات نظام است.

اقبال گفت: ملت ایران بواسطه انتخابات برسرنوشت خود حاکم هستند به طوری که از پایین ترین رده تصمیم گیری یعنی شوراهای اسلامی در روستاها تا بالاترین رده اجرایی کشور یعنی ریاست قوه مجریه را انتخاب می کنند و این نعمتی است که خداوند به برکت این انقلاب به ملت ایران داده است.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه امنیتی که اکنون ما داریم نتیجه حضور مردم مردم است تصریح کرد: یکی از راه هایی که ما می توانیم این حضور را امضاء کنیم و به جهانیان نشان دهیم انتخابات است.

اقبال با اشاره به اینکه حضور مردم همیشه محاسبات دشمن را برهم می زند گفت: هرچه حضور مردم پرصلابت تر و بیشتر باشد به همین اندازه دشمنان و بدخواهان ملت عقب نشینی خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم در 29 اردیبهشت با حضورشان در پای صندوق های رأی و انتخاب افراد اصلح و کار آمد باردیگر به دشمنان نشان خواهند داد که سرنوشت کشورشان را خودشان تعیین خواهند کرد و اجازه دخالت به بیگانگان درامورکشورشان را نخواهند داد.