به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد با صدور پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، ضمن تبریک این روز به روابط عمومی های شهرستان گفت: روابط عمومی ها با امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم زمینه حضور حداکثری و با شور و نشاط مردم در انتخابات را فراهم نمایند.

متن کامل پیام «عباس اقبال » بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در عصر حاضر، ارتباطات از اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر محسوب می شود؛ اطلاعات از هر سو تحت تأثیر تبلیغات گوناگونی به انسان می رسد و در این راستا رسانه های گروهی، وسایل ارتباط جمعی و مطبوعات بخشی از کلیت ارتباطات در صحنه جهانی بشمار می آیند.

پالایش اطلاعات، رساندن صحیح، صادقانه و به موقع اخبار و برقراری ارتباط صحیح با مخاطب، وظیفه ای خطیر و سنگین است که با اطلاع رسانی صحیح و به موقع می توان زمینه بسیاری از سوء استفاده ها از افکارعمومی را خنثی نمود.

روابط عمومی ها از این رو به عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی جهت تسهیل ارتباطات دو طرفه بین آحاد مردم محسوب می شوند به طوری که در هر سازمانی جایگاه ویژه ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

نامگذاری 27 اردیبهشت، به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که امسال با ایام برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی همزمان گردیده است فرصتی است تا نقش مؤثر روابط عمومی ها را در جلب مشارکت حداکثری عموم جامعه در انتخابات پیش رو را بیش از پیش متبلور كند.

انتخابات به عنوان آبروی نظام آن چنان اهمیتی دارد که زیر نظر نگاه دوست و دشمن رصد می شود؛ لذا مشارکت حداکثری یکی از مقوله های مهم و مورد تأکید مقام معظم رهبری است و روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی مردم و نظام در تعامل دولت و ملت باید در محور انتخابات دقت نظر داشته تا واقعیت ها همان طور که هست به اطلاع مردم رسانده شود.

اینجانب هفته ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی مسئولین روابط عمومی های شهرستان بهاباد تبریک عرض نموده و امیدوارم با امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم، زمینه حضور حداکثری و با شور و نشاط مردم در انتخابات را فراهم نمایند.