پیام تشكر بخشدار مركزی بهاباد در پی حضور حماسی مردم در انتخابات

در پی حماسه‌­ی باشكوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، "محسن نعیمی" بخشدار مركزی پیام تشكر و قدردانی خطاب به اهالی محترم بخش مركزی شهرستان بهاباد صادر كرد.

متن پیام بدین شرح است:

مشارکت گسترده و حضور حماسی، باشکوه و دشمن شکن مردم انقلابی ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد و بخش مركزی در پای صندوقهای رای در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، جلوه دیگری از الطاف بیکران الهی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نمایان ساخت. اینجانب با ادای شکر و سپاس به درگاه حضرت حق، این حماسه عظیم ملی را به محضر مقدس امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و مردم وفادار به ادامه راه امام و شهدا، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

پیام مهم 24 خرداد 1392 این بود که مردم ایران با گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی خود، بر عهدشان با آرمانهای انقلاب ۵۷ خویش و تبلور امروزی آن در بیعت با حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای، محکمتر از گذشته ایستاده اند و هیچ گونه تهدید، تطمیع و تحریمی نمی تواند در عزم و اراده آنان خللی وارد کند؛ بنابراین پیروز قطعی و برنده نخست انتخابات 24 خرداد، ملت انقلابی ایران و رهبر فرزانه آن است.

حضور باشکوه و پر شور و نشاط مردم با سلایق مختلف سیاسی در این انتخابات، یک بار دیگر الگوی مردمسالاری دینی ایران را به رخ دنیای مدعی دمکراسی کشید و مردم ایران را به عنوان پیشکسوت برگزاری انتخابات در منطقه، الهام بخش ملتهای خط مقدم «بیداری اسلامی» نمود.

در پایان بار دیگر از مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد و خصوصاً بخش مركزی تشکر می نمایم و آرزوی توفیق و سربلندی برای مردم این دیار را دارم.