به گزارش روابط عمومی فرماندار بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی روز ملی شوراها را به مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بهاباد تبریک گفت.

متن پیام عباس اقبال بدین شرح است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

"و امرهم شورا بینهم"

بدون شک حضور و همراهی ملت ایران در تمام صحنه ها کارنامه ای درخشان برای موفقیت و پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بوده است و نهاد شورا که ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود دوچندان گردید.

اینجانب نهم اردیبهشت ماه  "روز ملی شوراها" را به تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهر وروستا درشهرستان بهاباد که به عنوان رابط دولت و مردم با تکیه بر اصل وظیفه شناسی و دانش محوری در بیان و حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش و مساعدت شوراها در پیشبرد اهداف شهرستان که یقیناً حاصل همدلی و همکاری بین اعضای شورای های اسلامی بوده است تقدیر و تشکر نمایم.

اکنون که چهار دوره از شوراهای اسلامی شهر و روستا را پشت سر گذارده و در آستانه گزینش منتخبان ملت در شوراهای پنجم هستیم از نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی انتظار می رود با ارائه برنامه ها همراه با فضای پاک انتخاباتی شور و نشاط و مشارکت گسترده مردم را در پای صندوق های اخذ رأی ایجاد کنند.

یقینا خدمت بی منت به مردم توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

در پایان از خداوند منان در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" شکوفایی روز افزون شوراها را در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود که توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است مسئلت می نمایم.