ستاد انتخابات شهرستان تشكیل جلسه داد

 

 

به گزارش كمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ جلسه ستاد انتخابات شهرستان با حضور دبیر و مسئولین كمیته های پنج گانه ستاد انتخابات و به ریاست سرپرست فرمانداری بهاباد تشكیل شد.

سرپرست فرمانداری بهاباد در ابتدای این جلسه با تقدیر از کمیته‌های مختلف برگزاری انتخابات در شهرستان اظهار داشت: در تمام مراحل اجرایی انتخابات همچون اطلاع رسانی، فناوری، امنیتی، تدارکات، آموزش و مهیا نمودن كادر اجرایی و تجهیزات شعب اخذ رأی شاهد تلاش مسئولان ستاد هستیم و همراهی و همدلی همه دست اندرکاران موجب پیشرفت‌های خوبی شده و باید این روند تداوم یابد.

"مصطفی سالاری" اهمیت انتخابات و حضور گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای را یادآور شد و گفت: اهمیت انتخابات برای دوستان انقلاب همان گونه مهم و باارزش است که برای دشمنان مهم و با اهمیت است.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان تأکید کرد: هرقدر حضور مردم در انتخابات پررنگ تر باشد اثربخشی آن در تمام معادلات سیاسی و بین المللی بیشتر از گذشته خواهد بود.

وی تاکید کرد: همه امکانات برای برگزاری انتخابات اعم از تعرفه های انتخاباتی، صندوق های اخذ رای و همه تجهیزات مورد نیاز تحویل دست اندرکاران امر انتخابات شده است که امیدواریم با یاری خداوند شاهد خلق حماسه سیاسی که مورد نظر مقام معظم رهبری و شکست دشمنان باشیم.

سالاری با بیان اینکه مشارکت حداکثری مهم‌ترین مسئله است ابراز داشت: برای حضور حداکثری مردم و تامین امنیت و سلامت انتخابات باید از تمام توان و ظرفیت موجود به نحو شایسته بهره ببریم و نباید کم‌کاری کنیم.

سرپرست فرمانداری ادامه داد: در مجموع در هر شعبه اخذ رای حدود 18 نفر در برگزاری انتخابات مشارکت دارند که در مجموع حدود 900 انتخابات را در سطح شهرستان برگزار خواهند کرد.

در ادامه جلسه اعضای ستاد گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه خود را ارائه نموده و كمبودها و مشكلات را بررسی كردند.