در بازدید مسئولان میبد از شهرستان بهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد به نقل از میبدخبر: در پی بازدید مسئولان میبد از شهرستان بهاباد گفتگوی کوتاهی با آقای سالاری فرماندار این شهرستان انجام داده ایم که در زیر می خوانید:

آقای سالاری تحلیل شما از سفر فرماندار و مسئولین میبد به بهاباد چیست؟

با توجه به اینکه شهرستان بهاباد دارای ویژگی ها و شاخصه های خاصی در حوزه گردشگری دارد؛ لکن متاسفانه مشکلات و عدم زیرساختهای لازم سبب شده تا ما حضور کمرنگ گردشگران و مسافران را از این شهر شاهد باشیم.

با توجه به سیاستهایی که در این سال تدوین کرده بودیم سعی بر این شد که از گروه ها، همکاران و مسئولان شهرهای مختلف دعوت کنیم تا از بهاباد بازدیدی داشته باشند و با پتانسیل های بهاباد به ویژه موزه علوم طبیعی بهاباد که دارای ظرفیتهای ویژه و خاصی در کل کشور است آشنا شوند.

با توجه به این هدف با هماهنگی که با فرماندار میبد داشتیم موفق شدیم تا امروز پذیرای دوستان میبدیمان باشیم. امیدوارم با توجه به پتانسیل های بهاباد و همینطور تجربه ای که مسئولان میبد بخاطر پیشرفت و توسعه در بعد صنعت دارند از آنها استفاده نموده و در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان بهاباد استفاده کنیم.

 یعنی هدف اصلی شما بهرمندی از تجربیات مسئولان میبد در امر سرمایه گذاری در صنعت و گردشگری بوده است؟

با توجه به ظرفیت هایی که در شهرستان بهاباد وجود دارد اعم از کویر، دشت و کوهستان، موزه علوم طبیعی و سایر پتانسیل ها با نظر دوستان این برنامه را طراحی و پیاده نمودیم و در آینده نزدیک سفری به میبد خواهیم داشت و از اقداماتی که در میبد صورت می گیرد بازدید خواهیم نمود.

چشم انداز همکاری بین میبد و بهاباد را چگونه می بینید؟

با توجه به تعامل، همکاری و نزدیکی فرهنگی که بین شهرستان های میبد و بهاباد وجود دارد و از آنجایی که این روابط قدیمی است مطمناً این هماهنگی و همکاری در آینده افزایش خواهد داشت و ما سعی خواهیم نمود از این تعاملات در جهت پیشبرد و توسعه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین دولت تدبیر و امید استفاده کنیم.