به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله 15 خرداد با حضور فرماندار، امام جمعه موقت و مسئول حوزه علمیه حضرت مهدی(عج) بهاباد، بخشداران مرکزی و آسفیچ و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه مبارزه با ظلم و استکبار یکی از بزرگترین آرمان های حضرت امام راحل بوده و همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار دارد گفت: عظمت انقلاب مرهون افکار و اندیشه های امام راحل است و این مرد بزرگ الهی، انقلاب اسلامی به این عظمت را به وجود آورد.

عباس اقبال گفت: امسال باتوجه به خاطر تقارن با ماه مبارک رمضان کاروانی از این شهرستان به مرقد امام راحل اعزام نخواهد شد و لذا امسال باید برنامه های متفاوتی در شهرستان اجرا شود.

گفتنی است سخنرانی روحانیون پیرامون اندیشه های امام راحل در مساجد، برگزاری مسابقات فرهنگی از وصیت نامه امام و فضاسازی شهری متناسبت با ایام رحلت امام خمینی(ره) از برخی برنامه های است که به این مناسبت در بهاباد اجرا می شود.

 

مطالب مرتبط:

سالگرد ارتحال امام، فرصتی برای تبیین اندیشه های امام راحل به نسل جوان/ مبارزه با ظلم و استکبار از آرمان های بزرگ امام راحل بود